Dostawa i płatność

Dostawa

W trosce o komfort klienta oferujemy dostawę za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz kuriera. Obie formy dostawy kosztują 12 zł. Czas oczekiwania na dostawę to czas realizacji zamówienia + czas potrzebny na dostawę paczki do klienta. Czas dostawy paczki wynosi 1-2 dni robocze. W przypadku chęci odbioru w naszym salonie w Zielonej Górze (ul. Stefana Żeromskiego 12) prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny po złożeniu zamówienia, abyśmy mogli podać termin odbioru zamówienia.

Jeżeli preferują Państwo wysyłkę konkretną firmą kurierską prosimy o informacje w rubryce ,,uwagi do zamówienia”, która jest dostępna podczas uzupełniania danych do wysyłki.

Płatność

Zrealizowanie płatności możliwe jest przez klasyczny przelew bankowy na nasze konto oraz za pośrednictwem bezpiecznych płatności elektronicznych (Przelewy24), które umożliwiają również płatność za pomocą Blik. Możliwe jest również dokonanie płatności u kuriera przy odbiorze paczki (za pobraniem).

Zwroty

Udostępniamy naszym klientom 14 dni czasu na zwrot zakupionych produktów od momentu odebrania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie wiadomości e-mail na adres salon@ettore.pl z numerem zamówienia oraz informacją o chęci zwrotu. Przesyłki prosimy adresować na adres naszego salonu, którego dane adresowe są dostępne tutaj: https://ettore.pl/kontakt/